(212)542 27 27 - 0546 542 27 27

Hakkımızda.

Hakkımızda

Gülşen Makine ve San. Ürünleri Tic. Ltd. Şti. olarak 2013’ten bu yana bünyesinde Testere ve Sanayi Bıçakları ( Tekstil & Gıda & İnşaat vb..) alanında hizmet vermekteyiz. Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz ile siparişlerinizin öncesinde ve sonrasında sizleri bilgilendirir ve istekleriniz doğrultusunda yardımcı olmaktayız.

Şirketimiz, her türlü malzemenin kesim ve işlemesinde kullanılan dairesel ve şerit testereler, sanayi bıçakları ile kesim ve bileme makinelerinin imalat, ithalat, ihracat ve satış sonrası hizmetlerinde faaliyet göstermektedir.

Ürün gamımız; metal , ahşap, plastik, kumaş, sünger, kağıt, kauçuk ve benzeri ürünlerin kesim ve işlemesine uygun geniş bir yelpazeye sahiptir. Gerek temsil ettiğimiz uluslararası markalara ait ürünlerimiz, gerekse müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş ürünlerimiz ile katma değer üreten çözüm alternatifleri sunmaktayız.

Şirketimiz, deneyimli ve uzman personeli, sürekli gelişen teknolojik olanakları ile satış sonrası hizmetlerde de öne çıkmakta, ileri teknoloji CNC makinelerde dairesel testere bileme; bıçak bileme, taşlama ve şerit kaynak hizmetleri kesintisiz olarak verilmektedir.

İş güvenliği, çalışan sağlığı ve çevre koruma faktörünü gözeten bir anlayışla Gülşen Makine faaliyetlerini sürdürmektedir.

Back to Top